Sklep jest nieczynny. Przepraszamy!
online bmx shop store market
zaloguj się Produkty: 0 | Kwota: 0 zł Koszyk - online store, bmx market

KategorieSzukaj


Szukaj sprzętu bmx

Warunki ogólne

 1. Internetowy sklep bmx'owy BMXMARKET, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.bmxmarket.com umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem internetu.
 2. Zakup w sklepie internetowym BMXMARKET oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Procedura składania i realizacji zamówień

 1. Zamówienie można składać wypełniając formularz zamówieniowy.
 2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez BMXMARKET na stronach bmxowego sklepu internetowego.
 3. Zamówienie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14, w soboty, niedzielę oraz święta - są w większości przypadków realizowane następnego dnia roboczego.
 4. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, BMXMARKET zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się powiadomić Zamawiającego.
 5. Kupujący jest zobowiązany do podania adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia oraz numeru telefonu kontaktowego.
 6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 7. BMXMARKET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zamówień wzbudzających wątpliwości.
 8. BMXMARKET zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów znajdujących sie na stronach sklepu.
 9. BMXMARKET wystawia faktury VAT. Aby otrzymać fakturę VAT należy poinformować o tym przy składaniu zamówienia i podać dokładne dane firmy. Można to wpisać w "uwagach".


Wysyłka i zapłata

 1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 2. Ceny produktów mogą ulec zmianie.
 3. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.
  • Za zakupy w sklepie można zapłacić w następujący sposób:
  • Przelewem na rachunek bankowy - numer rachunku podawany jest po przyjęciu zamówienia. Wysyłka następuje po wpłynięciu pieniędzy na konto firmy. Zamówiony towar jest dostarczany paczką pocztową priorytetową lub na życzenie klienta przesyłką kurierską. Koszt wysyłki to 13zł (przesyłka priorytetowa)
  • Przy odbiorze - Zapłatę za przesyłkę uiszcza się listonoszowi ( lub kurierowi w przypadku firmy kurierskiej) lub na poczcie przy odbiorze towaru. Koszt wysyłki to 13zł (przesyłka priorytetowa)
  • Kartą płatniczą - Visa, MasterCard, Diners Club (oraz innymi), jak również szybkim przelewem: Płacę z Inteligo, mTransfer, MoltiTransfer oraz Przelew24. Za bezpieczeństwo i obsługę transakcji odpowiada serwis platnosci.pl.
  • Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
  • Termin dostawy wynosi do 7 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy.

Gwarancja

 1. Towary oferowane w sklepie internetowym BMXMARKET są objęte gwarancją producenta.
 2. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z BMXMARKET
 3. Do paczki należy dołączyć szczegółowy opis przyczyny reklamacji
 4. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności listonosza. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z listonoszem protokołu reklamacyjnego.
 5. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt BMXMARKET nie są przyjmowane, chyba, że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
 6. Zobowiązujemy się przyjąć zwrot towaru, jeżeli w realizacji zamówienia wystąpiła zawiniona przez nas pomyłka. W takim przypadku prosimy podać dokładne dane Państwa oraz numer konta, na który mają zostać przelane pieniądze. Sprawdzamy zgodność zawartości przesyłki z zamówieniem, stan towaru, stan opakowania. Zwrot pieniędzy następuje do 14 dni od daty odbioru przez BMXMARKET. W przypadku, gdy zwracany towar nie przejdzie weryfikacji (np. nosi ślady eksploatacji lub uszkodzeń mechanicznych), zostaje odesłany do nadawcy na jego koszt.

Postanowienia końcowe

 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz. U. nr 22 poz.271).
 2. Staramy się, aby informacje na naszych stronach były rzetelne i aktualne, nie ponosimy jednak odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producentów oraz ewentualne błędy w opisie produktów.
 3. Znaki firmowe lub towarowe są użyte w sklepie BMXMARKET wyłącznie w celach informacyjnych i jako znaki zastrzeżone stanowią wyłączną własność tych firm.
 
 

season, bmx rower Mutiny bmx rowery Prong bmx logo federal bikes bmx

Zaprzyjaźniona firma GTH Polska montuje sprzęt klimatyzacyjny w rejonie katowic, można ich znaleźć pod klimatyzacja katowice. Od małych po duże zlecenia związane zklimatyzacjami. Sprawdź sam. Firma Cefedro produkuje sprężyny z wysokojakościowego drutu sprężynowego. Polecamy!
Copyright © 2009 BMXMARKET™. All rights reserved. sklep bmx sklep | www.prongclothing.com | www.prongbmx.com | zdjęcia bmx | bmx
BMXMARKET - Sklep bmx, bmx shop, sklep bmxowy, rowery bmx, części bmx